2 izb. príjemný byt v Ružinove

€125,000
Na predaj

3541

ID nehnuteľnosti

2

Bedrooms

1

Bathroom

Popis

Ak hľadáte pohodlné bývanie s úplnou občianskou vybavenosťou po ruke, tento byt je práve pre Vás.

Ponúkaný byt  má výmeru 54m2 je celkovo zrekonštruovaný (nová elektrika, stúpačky, plastové okná s roletkami a sieťkami proti hmyzu, bezpečnostné dvere, kuchyňa, nové podlahy, kúpeľňa a toaleta). Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kde sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou. Ďalšou izbou je vzdušná obývacia izba z ktorej je vstup do piestrannej spálne na jednej strane a na druhej strane vstup do kuchyne. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí, je svetlý a tichý. K bytu prislúcha aj pivnica vo výmere 2 m2.  Mesačné náklady predstavujú 120€ + 15€ elektrická energia/osoba.

Bytový dom:

V bytovom dome boli zrekonštruované pivnice aj spoločné priestory. Slušný a čistý vstup do budovy je zabezpečený čipom. V dohľadnej dobe sa plánuje vlastný kotol, čo predstavuje zníženie nákladov na vykurovanie. Bytový fond disponuje dostatkom financií, takže kúpa kotla sa neodzrkadlí na zvýšení za správu.

Vybavenie:

Byt je moderne zrekonštruovaný. V cene bytu je kuchynská linka vyrobená na mieru s chladničkou, práčkou a plynovým sporákom. Veľká vstavaná skriňa v obývačke a spálni zaručuje dostatok priestoru na uloženie všetkých potrebných vecí.

 

Lokalita:

Bytový dom sa nachádza v jednosmernej ulici vo výbornej lokalite Ružinova. V okolí je dostatok zelene a parkov čo využívajú prevažne mladé rodiny s deťmi. Zástavky MHD (električky, trolejbusy, autobusy), poliklinika, kultúrne centrum, športoviská a obchody sú v dosahu pár minút pešou chôdzou. Neoceniteľná je blízkosť Štrkoveckého jazera, ktorého okolie ponúka miesto pre relax, športové aktivity a veľké detské ihrisko s mnohými atrakciami.

Byt je vhodný pre okamžité bývanie a tiež ako výborná investícia s ponukou na prenájom.

Mesto/Obec

  • Štát: Slovakia (Slovak Republic)
Open on Google Maps
  • ID nehnuteľnosti 3541
  • Price €125,000
  • Druh Nehnuteľnosti 2 izbový byt
  • Typ Nehnuteľnosti Na predaj
  • Bedrooms 2
  • Bathrooms 1

Získať trasu

Miesta v okolí

Walk Score

  • An error occurred while fetching walk scores.

Kontakt

Greenpointreality

Predaj nehnuteľností
0903 037 842
ponanta@greenpointreality.sk
Other Properties

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *