3 izb. v dobrej lokalite v Podunajských Biskupiciach

€129,000
Na predaj

3726

Property ID

69 m2

Size

Description

Na predaj veľmi príjemný 3 izb. byt v  časti Podunajské Biskupice na Korytnickej ulici. Byt sa nachádza v bytovom dome na 9. poschodí z dvanástich. Bytový dom  prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2010, ktorou súčasťou bolo zateplenie, zaizolovanie strechy a zriadenie bezbariérového prístupu. Rovnako bol zriadený kamerový systém a vstupná brána na čip. Renovácia výťahov( osobného a nákladného) je plánovaná na rok 2019.

Byt má úžitkovú plochu 68,76 m2.

Vstupom do bytu sa ocitnete v menšej predsieni, kde však nájdete dostatok odkladacieho priestoru vo vstavanej skrini a botníku. Z predsiene je vchod do kúpelne a samostatného WC. Do kuchyne sa prechádza menšou chodbou, ktorá oddeľuje kuchyňu od ďalších miestností.  Z kuchyne je výstup na loggiu.

Na predsieň sa napája dlhá chodba v ktorej je umiestnený roldor pozdĺž celej chodby. Z chodby vstup do samostatnej miestnosti a obývacej miestnosti, ktorá sa momentálne používa aj ako spálňa. Z obývačky vstup do tretej miestnosti.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou – výmena plastových okien( súčasťou sú aj žalúzie a sieťky proti hmyzu), plávajúca podlaha, kuchyňa , obklady a dlažba v kúpeľni, vstupné dvere bezpečnostné. Elektrika je pôvodná, stupačky sa budú meniť.

Byt sa predáva čiastočne zariadený.

Z bytu krásny výhľad do prostredia plného zelene.V okolí je kompletná občianska vybavenosť. V lokalite je niekoľko nákupných centier Lidl, Billa, Tesco, Kaufland, školy, škôlky, detské ihriská, lekáreň, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň.. Ulica nie je rušná!

 

 

 

Address

Address: Korytnická ulica 7
  • Country: Slovakia (Slovak Republic)
Open on Google Maps
  • Property ID 3726
  • Price €129,000
  • Property Type 3 izbový byt
  • Property status Na predaj
  • Rooms 3
  • Size69 m2

Get Directions

Nearby Places

Walk Score

  • An error occurred while fetching walk scores.

Contact

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *