5 izbový rodinný dom 10 km od Bratislavy

€139,900
Na predaj

3855

ID nehnuteľnosti

Popis

Ak hľadáte dostatok miesta pre celú rodinu a stále chcete bývať len na skok od Bratislavy, určite neprehliadnite projekt dvoj domov v Miloslavove. Domy pozostávajú z dvoch bytových jednotiek s vlastným vchodom a samostatnou záhradou rozlohy až 346 m2. Veľkosť bytu 111,05 m2.

Byty sa predávajú vo vyhotovení holobyt, ktorého súčasťou je: elektrické podlahové vykurovanie, zásobník na vodu, plastové okná 3- sklá vo farbe hnedej exteriér a bielej interiér, elektrické a vodovodné rozvody, vnútorné a vonkajšie omietky, zateplenie fasády 15 cm polystyrén, strešná krytina TERRAN ZENIT GRAFIT, dve parkovacie státia pred domom, oplotenie pozemku, predpríprava na krb.

Dispozícia domu: 1.NP-predsieň s úložným priestorom, samostatné WC, pracovňa, kuchyňa spojená s obývačkou s výstupom na terasu veľkosti 15 m2  a záhradu, 2.NP tri presvetlené miestnosti s francúzskymi oknami a kúpeľňa.

Domy sa nachádzajú na začiatku obce v časti, kde sa pripravuje výstavba polyfunkčného objektu s obchodným domom Billa a ďalšími predajňami. Nebude chýbať zriadenie novej MŠ  a pribudne aj autobusová zastávka blízko projektu. V obci je ďalej basketbalové a futbalové ihrisko, pošta, reštaurácia, cukráreň. Dostupnosť do Bratislavy je zabezpečená viacerými trasami a to cez Dunajskú Lužnú, Vinohradnícku ulicu a cez obec Studené, kde bude vjazd na pripravovaný obchvat, vzdialený len cca 3 km od obce. V obci je vlaková zastávka RegioJet.

Cena je vrátane provízie. Dokončenie domov a kolaudácia sa pripravuje na mesiac september!

Informácie a obhliadky na tel.č. 0903 444 367, alebo emailom : ponanta@greenpointreality.sk

 

Mesto/Obec

  • Štát: Slovakia (Slovak Republic)
  • Mesto/Obec: Miloslavov
Open on Google Maps
  • ID nehnuteľnosti 3855
  • Price €139,900
  • Druh Nehnuteľnosti Rodinný dom
  • Typ Nehnuteľnosti Na predaj

Získať trasu

Miesta v okolí

Walk Score

  • An error occurred while fetching walk scores.

Kontakt

Monika Ponanta

Predaj nehnuteľností
Jegenešská 9, 82106 Bratislava
0903 444 367
ponanta@greenpointreality.sk
Other Properties

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *